AF Armaflex

AF/Armaflex®

AF/Armaflex® dvigubo poveikio revoliucinė izoliacija: tvirta kondensacijos kontrolė ir energijos taupymas. Nauja medžiaga AF/Armaflex® yra patikima, atspari kondensato susidarymui ir yra unikalus derinys kuris padeda pasiekti nepaprastai mažą terminį ir didelį atsparumą vandens garų difuzijai. Tobulumas neturi ribų! Norėdami gauti geriausią ir efektyviausią medžiagą, mes ir toliau plėtojame aukščiausios kokybės produktus AF/Armaflex®. Ir vėl, bendrovė Armacell patvirtina naujus profesinės izoliacijos standartus. Mūsų ilgalaikių tyrimų rezultatas - mes papildėme jau esamą privalumą - atsparumą vandens garams, energijos vartojimo efektyvumą ir išskirtinai ilgą tarnavimo laiką. Daugiau nei 10 metų naujų AF/Armaflex® technologijų patiekimas rinkai padeda sutaupyti iki 10% technologinių kaštų.

 

Armaflex Efficiency

AF/Armaflex® patikima izoliacija jau 40 metų.

AF/Armaflex® patikima izoliacija jau 40 metų. Sukaupta ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus. Tai 40 metų patirties ir nuolatinių mokslinių tyrimų rezultatas, tolesnis produkto savybių vystymas - svarbiausios iš jų nustato kokybę. Izoliacija AF/Armaflex®  yra platinama visoje Europoje, ji ne tik atitinka nacionalinius kokybės ir kontrolės standartus, bet jau dabar yra rengiamasi ateities Europos produktų ir testavimo standartams. Dėka didelės μ vertės, mažos λ vertės ir sienelės storio technologijos AF/Armaflex® ne tik užtikrina patikimą apsaugą nuo kondensacijos, bet taip pat atitinka griežčiausias energijos taupymo taisykles, prisidedant prie optimalus ir efektyvaus energijos vartojimo įvairios paskirties įrenginiuose.

 

AF Armaflex triguba apsauga

Su AF/Armaflex® triguba apsauga

AF/Armaflex® yra profesionali lanksti mikroporinė izoliacija kuri sutiekia patikimą ir nuolatinę kondensacijos atsiradimo kontrole. AF/Armaflex® optimalus derinys - labai mažas šilumos laidumas ir labai didelis atsparumas vandens garų difuzijai. AF/Armaflex® ilgalaikis sprendimas siekiant išvengti energijos nuostolių ir iki minimumo sumažinti korozijos procesus po izoliacijos sluoksniu CUI.