Armaflex® Armafinish 99 dažai izoliacijos apsaugai

Apsauginiai dažai Armacell Armafinish 99 skirti apsaugoti izoliacinėms medžiagoms pagamintoms sintetinio kaučiuko elastomero pagrindu. Armafinish 99 nevarvantys dažai vandens pagrindu. Nudažytas paviršius ilgai išlieka vientisas, ir yra atsparus aplinkos ir nusidėvėjimo poveikiui. Visų Armaflex® izoliacijos medžiagų, kurios yra lauke (išskyrus HT/Armaflex®), apsaugai nuo UV spindulių yra dengiami du sluoksniai Armafinish 99 dažų. Armafinish 99 galibūti šių spalvų: RAL7037 pilka ir RAL9001 balta.

PARUOŠIMAS:

Naudojami paviršiai turi būti nuvalyti nuo nešvarumų. Valymui naudokite specialų valiklį Armaflex® CLEANER.

DAŽŲ PADENGIMAS:

Visuomet dažus ant paviršiaus denkite dviem sluoksniais. Rekomenduojama temperatūra darbui su dažais: nuo +10°C iki +30°C, reliatyvus oro drėgnumas ne daugiau 80%. Džiūvimo laikas, kai patalpos temperatūra +20°C, dvi valandos. Tiek reikia palaukti prieš dengiant naują dažų sluoksnį, antrasis dažų sluoksnis turi būti padengtas septynių dienų bėgyje. Dažai dengiami teptuku arba voleliu. Įrankiai valomi vandeniu, kol jie dar yra drėgni.

DAŽŲ IŠEIGA:

APSAUGINIS POVEIKIS:

Nudažytą paviršių reikia reguliariai patikrinti. Ne vėliau kaip po dviejų metų izoliacinė medžiaga vėl turi būti padengiama dviem apsauginių dažų sluoksniais.

Armafinish 99 yra Armaflex® izoliacijos dažai, kurie visam laikui izoliacijai suteikia elastingą, atsparią atmosferos poveikiui dangą.  Dėka Armafinish 99 izoliacija  Armaflex® pasižymi ypatingu atsparumu senėjimui.

AF Armaflex® su MICROBAN® technologija

AF Armaflex® yra pirmoji lanksti izoliacinė medžiaga, aprūpinta MICROBAN® technologija. Kai mikrobai liečiasi su izoliacijos paviršiumi, MICROBAN® apsauga prasiskverbia pro mikroorganizmo ląstelių sienelę, sutrikdydama jo gebėjimą veikti, augti ir daugintis. Kadangi apsauga integruota gamybos proceso metu, ji neišsiplaus ir nenusidėvės. Tai suteikia AF Armaflex® gaminiams papildomą apsaugos nuo pelėsio ir miltligės lygį, todėl yra idealus ilgalaikis sprendimas vėdinimo ar oro kondicionavimo įrangos izoliacijai viešuose pastatuose, pavyzdžiui, mokyklose, ligoninėse, senelių namuose, biuruose ir oro uostuose, taip pat mechaninių sistemų apsaugai farmacijos ar maisto pramonėje.

TRIGUBA APSAUGA

AF Armaflex® yra profesionali lanksti izoliacija, užtikrinanti patikimą ir nuolatinę kondensato kontrolę. Optimalus labai mažo šilumos laidumo ir ypač didelio atsparumo vandens garų perdavimui derinys apsaugo nuo ilgalaikių energijos nuostolių ir vandens garų patekimo bei sumažina korozijos riziką po izoliacijos sluoksniu.

AF ARMAFLEX® AKTYVI MIKROBAN® ANTIMIKROBINĖ APSAUGA

EPA (JAV Aplinkos apsaugos agentūros) tyrimas rodo, kad kondicionuojamų patalpų terpė dažnai yra palanki mikrobams ir bakterijoms. Patalpų oras gali būti užterštas net 10 kartų daugiau nei lauko oras. Mikrobų tarša yra pagrindinis patalpų oro taršos elementas. Mikrobai, kuriuos galima rasti ŠVOK sistemose ir ant jų, apima dėmes ir kvapą sukeliančias bakterijas, pelėsį ir miltligę. Vėliau šie mikrobai į patalpų orą išskiria sporas, ląsteles, fragmentus ir lakiuosius organinius junginius (LOJ), taigi gali prisidėti prie gerai žinomo sergančiųjų pastato sindromo. Pelėsiai ir miltligė papildomai skatina biologinį ar cheminį medžiagų skaidymąsi.

Armacell Armalok® poliuretano izoliacija su PVC danga

Armacell Armalok® šviesiai pilkos spalvos poliuretano (PUR) izoliacija padengta PVC danga. Armalok®izoliacija puikiai tinka matomose vietose šildymo ir karšto vandens vamzdynų izoliavimui.

Armacell Armalok® poliuretano putų izoliacijos privalumai:

 • Iš anksto suformuotos įvairių diametrų alkūnės su PVC danga
 • Greitas montavimas dėka savaime limpančios juostos PVC dangos sandarinimui
 • Tvirtas ir atsparus mechaniniam poveikiui PVC dangos paviršius
 • Plaunama PVC danga, kurią lengva valyti ir prižiūrėti
 • Geras šiluminis efektyvumas

Armacell Armalok® yra matomų zonų izoliacijos programa, leidžianti patenkinti energijos taupymo potvarkio reikalavimus. Izoliacijos programa susideda iš poliuretano (PUR) vamzdžių kevalų  su PVC danga ir lipniu uždoriu, iš anksto suformuotų PVC alkūnių ir pagalbinių medžiaguų asortimento. Naudojant sklandų, plaunamą ir tvirtą paviršių, Armalok® yra išbandytas sprendimas, kuriame šilumos izoliacija yra kartu su estetika ir ilgaamžiškumu.

Dėl papildomos informacijos teirautis: Tel.: +370 671 90646, El. paštas: info@aquacentrum.lt

Atnaujinta Armaflex® izoliuotojų mokymų programa

Armaflex® izoliuotojų mokymų kursų trukmė ir kainos:

 1. Armacell-Armaflex® izoliacijos montuotojas 16 val., 2 d. 300 EUR + PVM – Mokymas Armaflex® medžiagomis
 2. Foamglas izoliacijos montuotojas 16 val., 2 d. 350 EUR + PVM – Mokymas Foamglas medžiagomis
 3. PIR Poliuretano kevalų montuotojas 16 val., 2 d. 250 EUR + PVM – Mokymas PIR Poliuretano medžiagomis
 4. Termoizoliacijos montuotojas 80 val., 10 d. 850 EUR + PVM – Bazinė mokymo programa (akmens vata, vatos kevalai, skardinimas) Basic
 5. Šaltosios izoliacijos montuotojas 40 val., 5 d. 600 EUR + PVM – Kompetencijos kelimo kursai (Armaflex®, PIR, Foamglas) Advanced
 6. Specialiosios termoizoliacijos montuotojas 24 val., 3 d. 300 EUR + PVM – Kompetencijos kėlimo kursai su specialiosiomis medžiagomis
 7. Termoizoliuotojo/izoliuotojo kompetencijos testavimo ir kėlimo kursai 8 val. 1d. 200 EUR + PVM

Kursai vyksta specialiai tam pritaikytame mokymų centre, kainos nurodytos su medžiagomis reikalingomis mokymų metu. Baigus mokymus išduodamas izoliuotojo sertifikatas pripažystamas Olandijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje ir kitose šalyse.

Daugiau info tel.: +370 671 90646

El. paštas: info@aquacentrum.lt

Papildytas Armaflex®klijų asortimentas AHU-700/1,0 ADH-HT625/1,0 ADH-RS850/0,5

Armaflex® AHU-700/1,0 vieno komponento klijai, specialiai skirti Armaflex® Ultima izoliacinių medžiagų pagamintų Armaprene® sintetinio kaučiuko pagrindu klijavimui. Kontaktiniai klijai yra pagaminti polichloropreno pagrindu, be aromatinių komponentų. Spalva mėlyna. Naudojimas ant vamzdžių, ortakių ir cisternų, kurių darbinė temperatūra yra iki +110 °C. Armaflex Ultima® izoliacinės medžiagos yra sukurtos Armaprene® sintetinio kaučiuko pagrindu. Specialiai sukurti Armaflex® AHU-700/1,0 vieno komponento klijai, skirti darbui su Armaflex Ultima® antikondensacine izoliacija ir darbui su kitais Armaprene® sintetinio kaučiuko pagrindu sukurtais produktais.

Armaflex® ADH-HT625 vieno komponento klijai, sukurti naudoti kartu su Armaflex® antikondensacine izoliacija prie aukštų temperatūrų, ypač gerai suderinti su EPDM pagrindu pagamintais Armaflex® produktais, tokiais kaip HT / Armaflex®, bet taip pat tinka visoms kitoms Armaflex® sintetinio kaučiuko izoliacinėms medžiagoms (išskyrus Armaflex® produktus, pagamintus Armaprene® medžiagos pagrindu). Klijai gali būti naudojami vamzdynų ir cisternų izoliavimui, kurių darbinė temperatūra yra iki 150 °C. Armaflex® ADH-HT625 vieno komponento klijai specialiai sukurti darbui su aukštomis temperatūromis, puikiai tinka vienodam ir saugiam Armaflex® izoliacinių medžiagų siūlių ir plokščių paviršių sujungimui su įrengimais dirbančiais aukštoje temperatūroje.

Armaflex® ADH-RS850/0,5 vieno komponento klijai sukurti gelio pagrindu. Klijai skirti visų Armaflex® izoliacinių medžiagų, pagamintų iš sintetinės gumos, klijavimui išskyrus Armaflex® EPDM ir Armaprene® pagrindu sukurtus produktus. Naudojimas ant vamzdžių, ortakių ir cisternų, kurių darbinė temperatūra yra iki +70 °C. Visų Armaflex® izoliacinių medžiagų klijavimas, išskyrus HT /Armaflex® ir Armaflex® Ultima. Specialiai sukurti klijai, skirti darbui sudėtingose ir sunkiai prienamose vietose, siekiant išvengti klijų patekimo ant izoliacijos paviršiaus.

Armaflex ADH ir ADH-HT klijų kainos

Armaflex ULTIMA AHU-700/1,0 klijų kaina

Armaflex® ULTIMA priešgaisrinė izoliacija

Armaflex® Ultima naujas saugos standartas lanksčiai techninei izoliacijai. Su atsparumo ugniai klasifikacija BL-s1, d0, Armaflex® sukūrė naują saugos standartą techninei izoliacijai. Armaflex® Ultima labai lanksti, uždarų porų izoliacinė medžiaga turi labai mažą dūmų tankį ir taip daro svarbų įnašą į bendrą priešgaisrinės saugos lygį pastatuose. Dėl visiškai naujos ugniai atsparios polimerų kartos ir specialių priedų naudojimo nebereikia naudoti antipirenų. Dabar Armaflex® Ultima gamyboje naudojama tik novatoriška Armaprene® technologija. Pasyvioji priešgaisrinė apsauga apsaugo pastatus nuo gaisro ir dūmų bei liepsnos. Tai visų pirma padeda išlaikyti pastatų ir techninės įrangos veikimą tam tikrą laiką, reikalinga liepsnos židiniui lokalizuoti. Su visiškai nauja mikroporinės struktūros Armaflex® Ultima Armacell yra pirmasis lanksčiųjų techninių izoliacinių medžiagų gamintojas, kuris sėkmingai derina ypač didelį degumo atsparumą su minimaliu dūmų vystymu. Armaflex® Ultima ir kitos izoliacinės medžiagos, kurių pagrindą sudaro Armaprene® sintetinis kaučiukas, yra klijuojamos naudojant specialius, šiems produktams sukurtus klijus. Armaflex® klijų tipai: Ultima RS850 / Armaflex® Ultima SF990 / Armaflex® Ultima 700. Klijų pasirinkimas priklauso nuo priešgaisrinės saugos reikalavimų esančių statinio projekte. Armacell taip pat siūlo išbandytus Armafix® Ultima vamzdžių ir ortakių laikiklius šaldymo ir oro kondicionavimo sistemoms. Laikiklių paskirtis – išvengti kondensato atsiradimo tvirtinimo taškuose. Termiškai nevienalytė konstrukcija, su dviem ArmaFORM PET putų skyriais ir lipnios juostos užlaida. Visi matmenys atitinka Armaflex® Ultima vamzdinės / lakštinės izoliacijos asortimentą.

Armaflex® Ultima produktų kainos ir asortimentas

Armaflex® Ultima montavimo video

Armaflex® IZO-MAX pūsto polietileno termoizoliacinis kevalas daugiabučių šildymo sistemų renovacijos projektams

Armaflex® IZO-MAX pūsto polietileno termoizoliacija dengta PE danga:

 • Dėl ypatigai gerų izoliacinių savybių plačiai naudojama šildymo sistemų vamzdžių izoliavimui pramoniniuose, gyvenamuosiuose, visuomeniniuose ir žemės ūkio pastatuose;
 • Pasižymi dideliu elastingumu;
 • Lengvai pjaustoma, netrupa, labai patogi darbui su specialiais klijais montuojant alkūnes ir susjungimus;
 • Lengvas ir greitas montavimas, galimas pakartotinis panaudojimas;
 • Armaflex® IZO-MAX nedegi, atspari atmosferos poveikiui, slopina garsą, yra elastinga ir ekologiška;
 • Armaflex® IZO-MAX plačiai naudojama daugiabučių namų šildymo sistemų renovacijos projektuose.

Armaflex® IZO-MAX tvirta ir lanksti uždarų porų polietileno puta užtikrina puikų izoliacijos efektyvumą, garantuojamą dešimtmečiams. Armaflex® IZO-MAX gali būti naudojama presuojamo plieno, vario, plastiko ar daugiasluoksnių vamzdynų inžinierinėse sistemose. Armaflex® IZO-MAX pūsto polietileno vamzdinė izoliacija idealiai tinka statant ir rekonstruojant sistemas namuose, biuruose ar gamybos vietoje.

Armaflex® IZO-MAX pūsto polietileno izoliacinių kevalų kainos ir asortimentas

Armafix® X vamzdžių atramos su izoliacija

Metaliniai vamzdžių laikikliai yra silpnoji izoliuojamos inžnierinės sistemos vieta. Jei vamzdis nėra termiškai izoliuotas nuo vamzdžio laikiklio, atsiradus šiluminiams tilteliams gali susidaryti kondensatas laikiklių įrengimo vietose. Neizoliuoti laikikliai padidina energijos nuostolius sistemoje, taip pat išauga korozijos po izoliacijos sluoksniu rizika. Ko pasekoje gali prireikti keisti brangiai įrengtus inžinierinių sistemų vamzdynus. Norėdami išvengti šilumos tiltelių, tiesioginio kontakto tarp vamzdžio ir laikiklių naudokite Armafix® X vamzdžių atramas su izoliacija Armaflex® XG. Armafix® X vamzdžių atramos, kartu su Armaflex® XG izoliacija yra puikus inžinierinis sprendimas šildymo ir šaldymo sistemų efektyviam darbui.

Klientų patogumui ir operatyviam tiekimui sandėliuojamos laikiklių pozicijos šiems diametrams:

Armafix® X-13-015

Armafix® X-13-018

Armafix® X-13-022

Armafix® X-19-054

Armafix® X-19-060

Armafix® X-25-028

Armafix® X-25-035

Armafix® X-25-042

Armafix® X-25-048

Armafix® X-25-060

Armafix® X-25-076

Armafix® X-25-089

Armafix® AF-4(3)-76/80

Armafix® AF-4(3)-89

Armafix® AF-4(3)-110/114

Sandėliuojamų Armafix® X ir Armafix® AF izoliacijos laikiklių kainas rasite:

https://www.armacell.lt/e-parduotuve

Armaflex® XG izoliacija vamzdžiams jau sandėlyje

Klientų patogumui Armaflex® XG izoliacija vamzdynams bus prekiaujama iš sandėlio Klaipėdoje

UAB “AQUA CENTRUM” tikslas – operatyvus Armaflex® XG izoliacijos  tiekimas Jūsų projektams

Populiariausias Armaflex® XG izoliacijos kainas rasite https://www.armacell.lt/e-parduotuve

Armaflex® XG – izoliacija užtikrinanti patikimą kondensacijos proceso kontrolę, sukurta remiantis patentuota uždarų ląstelių Armaflex® technologija.

Armaflex® XG veiksmingai sumažina šilumos nuostolius

Armaflex® XG turi optimalų vamzdynų diametrų diapazoną ir lengvai pritaikoma įvairaus diametro vamzdynams bei ortakiams

Armaflex® XG padidina inžnierinės sistemos saugos lygį , kai katru įrengiama su Armafix® laikikliais ir Armaflex® klijais

Armaflex® XG priešgaisrinis sertifikatas Euroclass B / BL-S3,d0

Armaflex naujiena: pagerintas energijos panaudojimo efektyvumas izoliacijos dėka

Armaflex Premium

Nauja AF/Armaflex® su antimikrobine Microban® danga yra patikima lanksti izoliacija, užtikrinanti ilgalaikę apsaugą nuo kondensato atsiradimo, to pasiekta jos ypatingai žemo šilumos laidumo ir aukšto pasipriešinimo vandens garų difuzijai dėka. Papildomą naudą atneša izoliuotos įrangos tarnavimo laikas ir efektyvesnis energijos panaudojimas. To pasekmė yra energijos panaudojimo vertės sumažinimas per įrangos tarnavimo laiką. Dėl unikalios mikroporinės struktūros nauja AF/Armaflex® su antimikrobine Microban® danga turi didesnį atsparumą , kas dar labiau palengvina izoliacijos montavimą. Jūsų pranašumas grietesnis ir lengvesnis montavimas sutaupo daugiau laiko ir pinigų.